FAQ

Nejčastější otázky k členství v Klubu Magna Arta

Je členství opravdu zdarma a proč?


Členství je zdarma protože cílem Klubu je zprostředkovat nabídku akcí pro umělce, kteří teprve začínají anebo hledají další možnosti rozvoje. V této fázi je každý začínající podnikatel-umělec zahlcen výdaji na spoustu nezbytných položek jako je vytváření povědomí, marketing, reklama, hledání klienta, nákup materiálu pro uměleckou tvorbu atd. Z toho důvodu je členství zdarma.

Jsem začátečník, teprve se ve světě podnikání v uměním rozhlížím, je Klub pro mě vhodný?

Rozhodně ano! Jste právě na tom správném místě, kde získáte informace a podporu k rozjezdu a rozvoji vaší práce. Klub je určen právě pro vás.

Jsem profesionál, mám za sebou x výstav a pravidelně prodávám svá díla.
Je pro mě Klub vhodný?

Určitě víte, že na sobě musíte neustále pracovat. Být v obraze, sledovat trendy a novinky … Prostě být o krok napřed před konkurencí. A co si budeme povídat, více příležitostí se také hodí. Pořád je, co se učit :-).

Můžu se podílet na obsahu?

Určitě ano. Můžete psát články, recenze, navrhovat akce, které jsou podle vás důležité. I tak si budujete jméno jako profík. Ostatní členové to jistě ocení a případná doporučení vás neminou. Nevkládejte reklamu ani odkazy na vlastní stránky.

Jak ukončím členství?

Členství ukončíte okamžitě, smazáním svého profilu. Pokud budete více než 6 měsíců neaktivní, budete osloveni s dotazem, zda chcete v členství pokračovat. Pokud nedostaneme do měsíce žádnou odpověď, váš profil smažeme. Po zrušení členství už nebudete mít přístup do archivu ani k obsahu Klubu.

 

Podmínky členství Klubu Magna Arta


Dostávejte pravidelné zprávy ze světa Art Eventů, Workshopů, grantů, stipendií a veletrhů pro malíře, kreslíře a ilustrátory. Díky informacím dostupným pro členy, jste včas informováni a můžete lépe a rychleji rozvíjet svou uměleckou dráhu.

  1. Chcete mít vždy nejnovější a aktuální informace z oboru?

  2. Chcete mít k dispozici kontakty na odborníky z oboru, kterých se můžete zeptat?

  3. Chcete mít mentora a kouče, který vás bude motivovat a popostrkovat směrem k vysněným cílům?

  4. Chcete být součástí pozitivně naladěné komunity, která řeší podobné věci?

  5. Máte málo času na brouzdání internetem a hledání možností?

  6. Chcete investovat do sebe, do svého vzdělávání a úspěšného podnikání?


Pak jste na správném místě!

Svým členstvím získáváte průběžně nejnovější informace o novinkách a trendech v pobídkách pro vizuální umělce. Naším cílem je vaše pravidelné online informování o výstavách, grantech, pobídkách, stipendiích, soutěžích v České republice i v zahraničí.


Po bezplatné registraci/přihlášení do členské sekce máte vše důležité po ruce. Najdete zde užitečné linky a články. Máte možnost sdílet své zkušenosti s ostatními nebo se na něco zeptat v členském fóru. Šetříte svůj čas – žádné zdlouhavé vyhledávání informací a brouzdání po internetu. V klubu je vám vše, co potřebujete vědět, zodpovězeno hned a o nic důležitého nikdy nepřijdete.

Vaše podnikání vás začne bavit

Jako člen klubu máte možnost využít 10% slevu na služby koučinku a mentoringu – například jednorázové konzultace na vaše téma, měsíční, půlroční a nebo roční doprovázení při růstu vaši online prezentace na sociálních sítích a prodeji. Máte možnost zastavit se a zamyslet se, kde se nacházíte a kam chcete jít dál. Zjistit co vás brzdí, čeho se obáváte a jak se toho zbavit. Dostanete spoustu návodů a postupů jak získat pozornost zákazníků, jak si určit cenu, jak řídit zakázky, jak začít a nestát na jednom místě a mnohem více.


Jak klub funguje?

Přístup k veškerému obsahu máte i zpětně, takže se pro vás klub stává “encyklopedií” eventů, návodů a inspirace. Kdykoliv se k čemukoliv můžete vrátit. V členském fóru se můžete na cokoli zeptat, sdílet své zkušenosti, najít spřízněné duše… To vše zdarma. To si můžete dovolit.

Své členství můžete kdykoli jedním kliknutím zrušit. Nic tedy neriskujete, pokud zjistíte, že vám klub nic užitečného nepřináší.


Kdo se o Klub stará a zásobuje ho všemi těmi čerstvými informacemi?

Alena Ndiaye

Alena se pohybovala několik let v prostředí interiérového designu, mezi umělci a dlouhodobě ve finančním a obchodním sektoru. Chtěla jít dál než kurátoři galerií nebo art manažeři. Opravdový smysl vidí v podpoře ekonomického a marketingového povědomí umělců, kteří jsou vlivem nastavení školského systému odkázáni na galeristy a vlastní pokusy jít za svým snem


Užívejte informací a volného času k rozvoji vašeho podnikání a ať se vám vše vrací v podobě zakázek a dobrého jména. 😊


Máte-li otázku, kontaktujte mě na mailu: alena.ndiaye@seznam.cz

Tyto podmínky jsou  platné od 1.1.2020

 

Prague, Czech Republic
ičo 01363581

©2018 by Alena Ndiaye - Magna Arta Consulting s.r.o. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now