Dívka s osazením Tattoo

Nejlepší způsob, jak předpovědět budoucnost, je stvořit ji.

Alan Kay

 
Botanical Variety white

Případovky

Jak probíhá spolupráce a co konkrétním klientům přinesla?

 

Dana se rozhodla pro změnu. Tou změnou je její nová image jako malířky a lektorky malby. Spolu jsme vytvořily základy prezentace jeji tvorby, strategii posunu směrem k vystavování a prodeji na mezinárodní úrovni. Získala mnoho doporučení a v současné době je v procesu změny.

Dana Christiánová

- restaurátorka a lektorka malby

https://www.artpit.com/cz/artist/dana-christianova

Spolupráce s Jiřím je soustředěna na jeho autorskou tvorbu, kterou chceme ještě více zviditelnit. Naplánovali jsme změny v online prezentacích a chystáme se na výstavy, kde budete moci vidět jeho fascinující originály i jeho osobně.

Jiří Šebek

- umělecký fotograf a fotograf architektury

https://www.jirisebek.cz/

Karel své obrazy dosud moc nesdílel, je to pro něj věc intimní a jsem ráda, že se mi jej podařilo přesvědčit ke spolupráci.


Po dvou měsíční spolupráci jsme vytříbili jeho webové stránky, naplánovali strategie brandu a prodeje. Jsme v jednání s Českou galerií a zahraničním vystavovatelem ohledně prezentace jeho obrazů. Karel se dostal do tvůrčího flow a  jsem si jistá, že o něm ještě uslyšíme.


Karel Papík

- vizuální umělec, malíř

https://www.nomeansmore.com/

Díky Aleně jsem získala nové zakázky na malbu obrazů. Probraly jsme i stav mého portfolia, které prakticky neexistovalo. Vytvořily jsme spolu online prostor, ve kterém můžu odprezentovat svou tvorbu aniž bych musela oslovovat potenciální zájemce o restaurátorské služby. 

Simona Alexová

- restaurátorka a malířka

Se Zdeňkem budujeme jeho novou značku se vším všudy. Nechte se překvapit výsledkem!

Zdeněk Rolko

- malíř a wall artist

Daniela je studující designérka s nakročenou kariérou. Má za sebou několik oceněných prací. Dalo by se říct, že mé služby nepotřebuje. S Danielou jsme analyzovaly její potřebu potrfolia a prezentace. Výsledkem je online profil na několika sítích a budování  Danieliny značky, kterou zatím neměla.

Daniela Dvornická

- produktová designérka

https://www.czechdesign.cz/autori/daniela-dvornicka

Pan Kameníček mě oslovil, abych mu pomohla s organizací výstavy jeho obrazů. Při našich rozhovorech vyplynulo, že změna image a webových stránek bude vítanou a důležitou změnou v jeho tvůrčí praxi.


Naše spolupráce bude probíhat dlouhodobě a na výsledky se oba těšíme.

Po měsíční spolupráci se podařilo zajistit výstavní prostory v nově zrekonstruované Fantově kavárně, kdy 25.5.2020 bude probíhat první vernisáž. Pana Kameníčka začínají oslovovat zájemci o koupi jeho obrazů a to jen díky úpravám na prezentaci jeho portfolia. 

Jan Kameníček

- spisovatel a malíř

https://onlinegallery.shop/926author-jan-kamenicek

V situaci, kdy jsem sice prodával kresby ale chyběl mi větší úspěch, jsem došel k závěru, že se potřebuju posunout. S Alenou jednala moje přítelkyně. Spolu rozebraly moje portfolio, ceny a kde všude jsem vystavoval a prodával. Na všech navržených změnách pracuju.

TIzis -

alternativní malíř

Tania je na počátku kariéry interiérové designérky. Ráda by představila svou tvorbu co nejlépe a získala tak pozornost některého z designových studií. Po pečlivém zhodnocení situace, jsem doporučila Tanie platformy pro prezentaci jejich návrhů, softwarové a marketingové nástroje pro designéry. Získala také spoustu informací z praxe a prostor na našem blogu.

Tania Bogdanova

- budoucí interiérová designérka

Nedávno jsem nabídla své služby na portálu Testuj.to.
Ne proto že jsme se ocitli v krizi vlivem karantény, ale proto, že je normální pomáhat.

Poskytla jsem své služby jedné vybrané ženě, malířce, které zdarma pomáhám postavit její uměleckou značku a obchodní strategii na nohy. Jmenuje se Gábina Fajfrová. Gábina maluje obrazy na pomezí magického realismu s notnou dávkou ženské esence. Její rozvíjející se podnikání v umění dostalo před pár lety těžký zásah, je to však silná žena, která umí jít za svým cílem. 😊

Jsme na začátku spolupráce. V plánu máme 3 konzultace na téma prezentace a hledání klienta.


Obě se už těšíme na výsledek!

Gábi Fajfrová

- malířka a lektorka malby

Prague, Czech Republic, ičo 01363581

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Pinterest

©2018 by Alena Ndiaye - Magna Arta Consulting s.r.o. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now