Prague, Czech Republic
ičo 01363581

©2018 by Alena Ndiaye - Magna Arta Consulting s.r.o. Proudly created with Wix.com

Nejlepší způsob, jak předpovědět budoucnost, je stvořit ji.

Alan Kay

 

Případovky

Jak probíhá spolupráce a co konkrétním klientům přinesla?

 

Spolupráce s Jiřím je soustředěna na jeho autorskou tvorbu, kterou chceme ještě více zviditelnit. Naplánovali jsme změny v online prezentacích a chystáme se na výstavy, kde budete moci vidět jeho fascinující originály i jeho osobně.

Jiří Šebek

- umělecký fotograf a fotograf architektury

https://www.jirisebek.cz/

Karel své obrazy dosud moc nesdílel, je to pro něj věc intimní a jsem ráda, že se mi jej podařilo přesvědčit ke spolupráci.


Jeho obrazy vyjadřují něco, co nacházíme na okraji vědomí. Něco co už neumíme vnímat, nebo jsme zapomněli.


Spolu jsme vytříbili webové stránky, naplánovali strategie brandu a prodeje. 
 

Karel Papík

- vizuální umělec, malíř

https://www.nomeansmore.com/

Díky Aleně jsem získala nové zakázky na malbu obrazů. Probraly jsme i stav mého portfolia, které prakticky neexistovalo. Vytvořily jsme spolu online prostor, ve kterém můžu odprezentovat svou tvorbu aniž bych musela oslovovat potenciální zájemce o restaurátorské služby. 

Simona Alexová

- restaurátorka a malířka

Se Zdeňkem budujeme jeho novou značku se vším všudy. Nechte se překvapit výsledkem!

Zdeněk Rolko

- malíř a wall artist

Daniela je studující designérka s nakročenou kariérou. Má za sebou několik oceněných prací. Dalo by se říct, že mé služby nepotřebuje. S Danielou jsme analyzovaly její potřebu potrfolia a prezentace. Výsledkem je online profil na několika sítích a budování  Danieliny značky, kterou zatím neměla.

Daniela Dvornická

- produktová designérka

https://www.czechdesign.cz/autori/daniela-dvornicka

Pan Kameníček mě oslovil, abych mu pomohla s organizací výstavy jeho obrazů. Při našich rozhovorech vyplynulo, že změna image a webových stránek bude vítanou a důležitou změnou v jeho tvůrčí praxi. Naše spolupráce bude probíhat dlouhodobě a na výsledky se oba těšíme.

Jan Kameníček

- spisovatel a malíř

http://jankamenicek.cz/

V situaci, kdy jsem sice prodával kresby ale chyběl mi větší úspěch, jsem došel k závěru, že se potřebuju posunout. S Alenou jednala moje přítelkyně. Spolu rozebraly moje portfolio, ceny a kde všude jsem vystavoval a prodával. Na všech navržených změnách pracuju.

TIzis -

alternativní malíř

Tania je na počátku kariéry interiérové designérky. Ráda by představila svou tvorbu co nejlépe a získala tak pozornost některého z designových studií. Po pečlivém zhodnocení situace, jsem doporučila Tanie platformy pro prezentaci jejich návrhů, softwarové a marketingové nástroje pro designéry. Získala také spoustu informací z praxe a prostor na našem blogu.

Tania Bogdanova

- budoucí interiérová designérka

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now