+420774079933

©2018 by Alena Ndiaye - Art & Design Consulting. Proudly created with Wix.com

Dívka s osazením Tattoo

Nejlepší způsob, jak předpovědět budoucnost, je stvořit ji.

Alan Kay

 

Případovky

Jak probíhá spolupráce a co konkrétním klientům přinesla?

Díky Aleně jsem získala nové zakázky na malbu obrazů. Probraly jsme i stav mého portfolia, které prakticky neexistovalo. Vytvořily jsme spolu online prostor, ve kterém můžu odprezentovat svou tvorbu aniž bych musela oslovovat potenciální zájemce o restaurátorské služby. 

Simona -

restaurátorka a malířka

V situaci, kdy jsem sice prodával kresby ale chyběl mi větší úspěch, jsem došel k závěru, že se potřebuju posunout. S Alenou jednala moje přítelkyně. Spolu rozebraly moje portfolio, ceny a kde všude jsem vystavoval a prodával. Na všech navržených změnách pracuju.

TIzis -

alternativní malíř

Tania je na počátku kariéry interiérové designérky. Ráda by představila svou tvorbu co nejlépe a získala tak pozornost některého z designových studií. Po pečlivém zhodnocení situace, jsem doporučila Tanie platformy pro prezentaci jejich návrhů, softwarové a marketingové nástroje pro designéry. Získala také spoustu informací z praxe a prostor na našem blogu.

Tania -

budoucí interiérová designérka

Daniela je studující designérka s nakročenou kariérou. Má za sebou několik oceněných prací. Dalo by se říct, že mé služby nepotřebuje. S Danielou jsme analyzovaly její potřebu potrfolia a prezentace. Výsledkem je online profil na několika sítích a budování  Danieliny značky, kterou zatím neměla.

Daniela - produktová designérka

Karel své obrazy dosud moc nesdílel, je to pro něj věc intimní a jsem ráda, že se mi jej podařilo přesvědčit ke spolupráci.


Jeho obrazy vyjadřují něco, co nacházíme na okraji vědomí. Něco co už neumíme vnímat, nebo jsme zapomněli.


Spolu jsme vytříbili webové stránky, naplánovali strategie brandu a prodeje. 
 

Karel

- vizuální umělec, malíř

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now